Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /srv/_container/_1000531/web/content/www/textpattern/lib/txplib_db.php on line 9
Apis - zateplování oken: O firmě

O firmě Apis

Na trhu působíme již od roku 1998, kdy vznikla firma Jiří Kelnar – Apis. Na úplném začátku stálo jen pár odvážných lidí, dobrý nápad a uvědomění, že práci je třeba provádět kvalitně a s velkým důrazem na individualitu zákazníků. Postupem času si firma získala dobré jméno. Díky doporučením spousty lidí, kteří si její produkt objednali, začal postupně narůstat obrat. Čas plynul a firma se vyvíjela až do nynější podoby, kdy již funguje i jako obchodní společnost s. r. o.

Naším hlavním cílem je pokrýt co nejširší okruh zákazníků a jejich potřeb. Tohoto cíle se nám zatím daří dosáhnout, proto se můžeme hrdě pochválit, že od našeho vzniku nebyla jediná zakázka, kterou bychom nedokázali zrealizovat.

Možná si někdo z Vás říká, jak to, že naším cílem není poskytnout co nejvyšší kvalitu. Nejvyšší kvalita pro nás opravdu není cíl, ale samozřejmost. A za samozřejmost považujeme i certifikát jakosti ISO 9001 a ISO 14000, který vlastníme již několik let.

Po tolika letech podnikání můžeme říct, že zvolená strategie "zákazník na prvním místě", byla správně zvolena.

         Jiří Kelnar

   jednatel společnosti

Apis zateplení oken okna izolace zatepení

 

Vrata Toors
Zateplení oken Plastová okna Vitráže
Izolace oken

Bezplatná infolinka - 800 100 307