Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /srv/_container/_1000531/web/content/www/textpattern/lib/txplib_db.php on line 9
Apis - zateplování oken: Aktuality

Aktuality

16.2.2012

Dopis od od naší spokojené zákaznice 

Vážení. Mrazy prověřují vaši práci a zdá se, že byla
provedena velmi dobře. Jsem pověrčivá a tak se bojím chválit
naplno. Ale určitě pozorujeme lepší pohodu v místnostech a teplota
mezi okny je o poznání vyšší, než byla dřív. Řemeslníci
pracovali rychle, čistě a spolehlivě - dokonce mi i pomohli uklidit
popelnici. Taky jsem se obávala, že při extrémních teplotách
může jinak pracovat dřevo
a jinak plast, ale vypadá to, že obavy byly zbytečné.
Zkrátka se cítím skoro zaskočená tím, že jsme potkali normální
a slušné lidi, kteří rozumějí své práci. Když budeme mít
příležitost, rádi vás doporučíme.

Pozdravuje a hodně dobré práce přeje

A.Kadlecová, Štramberská 

ulice, Pha 10 - Dubeč

 

 

 

22.8.2011

 Naše firma slaví narozeniny a proto dáváme slevu 12% na všechny zakázky. Tato sleva se nedá kombinovat s ostatními slevami. 

 

16.2.2011

Izolace skel s fólií u všech typů střešních oken.

 

1.2.2011

Akční ceny na zateplení dřevěných a plastových oken izolačními dvojskly do 15.4.2011 

 

31.1.2010

Prohlídněte si leták na vrata za akční cenu: pdf 

09.09.2009

Pro všechny zájemce o garážová vrata - akční letní slevy prodlouženy do 20.11.2009. 

27.8.2009

N O V I N K A - čistící sady na okna - více zde 

 

14.8.2009

Upozorňujeme všechny zájemce o garážová vrata, že 30.8.2009 končí všechny akční letní slevy.

Nastává podzimní stavební boom ...... ;-) 

15.7.2009

Firma Apis-zateplování oken,s.r.o. byla od 12.7.2009 zařazena do programu Zelená úsporám v oblasti montáže nových dřevěných oken.

1.7.2009

Od 1.7.2009  firma Apis otevřela nové středisko a názvem  SVĚT SKLA. Chod střediska zajišťuje náš nový spolupracovník pan Libor Zeman. zákazníkům jsme schopni nabídnout sklo ve všech podobách. Skleněné obklady, schodiště, zábradlí, zrcadla, rozšíření druhů vitráží, posuvné skleněné stěny, koupelnové zástěny, skleněný nábytek, sklo Heat Mirror a vše co se skla kolem nás týče.
V brzké době připravujeme na
www.apis.cz prezentaci, kde všechny výrobky budou předvedeny.

4.4.2009

Dotace na zateplení rodinného domu 2009

Dotace na zateplení rodinného domu 2009 jsou pravděpodobně tady!!! Když se o dotacích začalo "šuškat", sami jsme tyto informace brali s rezervou. Jsme rádi, že jsme se pravděpodobně pletli, poslední dobou totiž začíná toto slovo mít jasnější obzory! Podle všech předpokladů, by náš způsob zateplení měl zapadat do programů dotací. Díky tomu by zákazníci mohli tento způsob zateplení použít jako jeden z možných a po přidání dalšího způsobu zateplení (střecha, fasáda) zažádat o dotaci na zateplení. Budeme vše sledovat a průběžně Vás informovat po jednání s příslušnými orgány. Na těchto stránkách již brzy najdete další možnosti zateplení, sloužící ke spojení se zateplením oken, a tím možnost dotaci získat.

30.3.2009


Od 1.4.2009 přicházíme s rozšířením možností použití plastových lišt o lišty, které jsou uzpůsobeny na šířku dvojskla 24 mm, tímto se velmi rozšíří možnost využít další typy izolačních dvojskel při zateplování oken. Konzultujte možnost použití lišty šíře 24 mm s našimi techniky. Lišty se vyrábí ve stejných barvách jako standartní lišty šíře 20 mm. 

8.2.2009

Dotace, zateplení, zateplování, okna, apis, Kroměříž

Toto slovo se poslední dobou stále skloňuje v médiích. Samozřejmě i na naší bezplatné lince jsme zaznamenali otázky směřující k dotacím na zateplení oken. Bohužel musíme konstatovat, že jsme doposud nezaznamenali žádné aktivity příslušných orgánů o udělování těchto dotací. V průběhu podnikání jsme zaznamenali jisté snahy zákazníků o získání dotací, ale nakonec se bohužel ukázalo, že toto získání je podmíněno velkou administrativou a speciálními podmínkami, které musel zákazník splnit, aby dotaci získal. Proto se obáváme, že návrhy vlády k získání budou mít obdobný charakter. 

1.2.2009
Z důvodu zvýšené poptávky o zateplování, rozhodlo vedení, že zvýší kapacity firmy. Započala stavba nových výrobních prostorů včetně správní budovy. Objekt bude mít 7x vyšší kapacitu oproti současnému stavu. Dokončení plánujeme v druhé polovině roku 2010.
Doufáme, že touto investicí budeme moci zkrátit termíny zakázek a zvýšit jejich objem.

15.1.2009
Počátkem roku jsme zaznamenali velký zájem o výměnu původních tepelně slabých dvojskel v plastových oknech. 
Tuto činnost provádíme již několik let a spočívá ve výměně těchto dvojskel za dvojskla s nižším(lepším) koeficientem prostupu tepla. Původní dvojskla se obvykle rosí a jde z nich chlad, dvojskla s lepším koeficientem sníží problém s rosením, sníží prostup chladu a v letních měsících sníží přehřívání interiéru do takových hodnot, do jakých dokážeme koeficient nového dvojskla snížit. Nejnižší koeficient, který zpravidla montujeme je okolo hodnoty U=0,8.
Dvojskla měníme také u střešních oken, kde je problém s rosením často velmi veliký.

Vrata Toors
Zateplení oken Plastová okna Vitráže
Izolace oken

Bezplatná infolinka - 800 100 307