Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /srv/_container/_1000531/web/content/www/textpattern/lib/txplib_db.php on line 9
Apis - zateplování oken: Plastová okna

Plastová okna

 NOVINKA - repase plastových oken

  

Po několika letech používání je potřeba u plastových oken zajistit výměnu gumového těsnění rámu a okna, seřízení a promazání kování. To vše Vám prodlouží životnost Vašich plastových oken. Účinnost zvýšíte i výměnou skel za novější s lepšími izolačními parametry.
 

Tyto služby můžete objednávat na čísle 800 100 307


Plastová okna PB Plast, profil Aktual 

Okna – plastová – rám je vyroben z vysoce stabilizovaného PVC s obchodním názvem PB Plast, nebo profil Aktual.

Konstrukce okenního profilu : jedná se o sedmi komorový systém se stavební hloubkou 85 mm, který dává okenním částem vysokou pevnostní tuhost a dlouhodobou tvarovou stabilitu.


Izolační skla - jedná se o izolační dvojskla,trojskla s hodnotou součinitele k=1,1W/m2K (standart), k = 0,6W/m2K (této hodnoty je dosaženo efektem selektivního účinku mikroskopické vrstvy kovu, který se speciálními technologiemi nanáší na povrch plaveného skla)


Na přání investora je firma schopna zajistit dodávku i plastových oken s venkovním hliníkovým opláštěním.

Výsledkem je potom i snížení součinitele prostupu tepla ,,k´´(W/m2K). Jeho hodnoty se pohybují v rozmezí 1,1 až 0,6 W/m2K. Současně dochází i ke snížení hluku z venkovního prostředí o 28 až 45 dB.

Naše nabídka zahrnuje i možnost využití široké varianty barevného řešení vč. navařených folií s dekorem dřeva.Všechny produkty jsou opatřeny příslušnými certifikáty a osvědčeními.

 
  

 Nabídka okenních profilů Aktual:

 

 Nabídka okenních profilů Rehau:

 

 Plastová okna  PBplast  okna  plast  plastova Aktual

 
Vrata Toors
Zateplení oken Plastová okna Vitráže
Izolace oken

Bezplatná infolinka - 800 100 307