Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /srv/_container/_1000531/web/content/www/textpattern/lib/txplib_db.php on line 9
Apis - zateplování oken: Reference

Reference

Reference ČESKÁ REPUBLIKA

Reference SLOVENSKÁ REPUBLIKA


V roce 2007 jsme v ČR i SR vyměnili v rodinných domech, bytech a malých stavbách dalších cca 16 000 dvojskel.

V roce 2008 se tento počet zvýšil na cca 18000 dvojskel.

Z dopisů našich zákazníků

 Datum 21. 5. 2015

 Pane Kelnare,


chtěli bychom Vám velmi poděkovat za precizní odbornou a čistou práci při výměně skel v našem bytě. Rovněž pracovníci si zaslouží velkou pochvalu za perfektní práci a přístup k zákozníkovi.
Jste opravdu bezvadně fungující firma a přejeme Vám do budoucna prosperitu ve Vaší činnosti.

Ještě jednou díky.

Heplíková Liberec

Datum 18. 2. 2015

Vážený pane Kelnare,

chtěla bych poděkovat za zateplení oken ve verandě. Splnilo zateplení mé předpoklady. Okna se rosí málo i když mrzne. Také mi nezamrzá zámek u dveří. Mému zeťovi se zateplení velice lébilo a dokonce by o něm i v budoucnu uvažoval. 
Přeji Vám hodně spokojených zákazníku.
 
S pozdravem
Eva Vyčítalová

 

Datum 16. 2. 2012

Vážení. Mrazy prověřují vaši práci a zdá se, že byla
provedena velmi dobře. Jsem pověrčivá a tak se bojím chválit
naplno. Ale určitě pozorujeme lepší pohodu v místnostech a teplota
mezi okny je o poznání vyšší, než byla dřív. Řemeslníci
pracovali rychle, čistě a spolehlivě - dokonce mi i pomohli uklidit
popelnici. Taky jsem se obávala, že při extrémních teplotách
může jinak pracovat dřevo
a jinak plast, ale vypadá to, že obavy byly zbytečné.
Zkrátka se cítím skoro zaskočená tím, že jsme potkali normální
a slušné lidi, kteří rozumějí své práci. Když budeme mít
příležitost, rádi vás doporučíme.

Pozdravuje a hodně dobré práce přeje A.Kadlecová, Štramberská
ulice, Pha 10 - Dubeč

 

Datum 3.1.2009

Dobrý den, pane jednateli, dovolte mi touto cestou popřát Vám i lidem ve Vaší firmě hodně úspěchů v podnikání a pevné zdraví. Před 6 lety jsme si s manželem objednali u firmy Apis zateplení oken, přiznám se, manžel byl přesvědčený, ale já jsem byla skeptická, s kamarádkam jsme probíraly rosení oken a byly jsme přesvědčené, že jediné řešení jsou plastová okna. Nakonec jsme zvolili s manželem zateplení od Vás za podstatně menší peníze a můžu situaci vyhodnotit za tak dlouhé období. Ihned v první zimu jsme zaznamenali konec rosení, úniky tepla neměřím, ale manžel má dokonalý přehled a trvá na tom, že dnes již máme okna zaplaceny úsporama. Tenkrát před lety jsem Vám slíbila, že se Vám ozvu, až budu jistá o úspoře, proto píšu, neboť jsem již přesvědčena!

Dnes jsem v televizi slyšela o problémech s plynem z Ruska, asi to bude špatné, ale nás se to určitě dotkne méně než těch, kteří nezateplují!

Autor: Anděla Chrástová

Datum: 8.8.2008
Rád bych touto cestou poděkoval firmě Apis a jejím zaměstnancům za perfektně realizovanou zakázku. Jednalo se o výměnu starých jednoduchých oken v pevném rámu za izolační dvojskla v plastovém rámu. Od předběžné cenové kalkulace, přes zaměření, návrh řešení, cenovou kalkulaci, SOD až po samotnou realizaci bylo vše na vysoké profesionální úrovni a za příjemnou cenu. Ačkoliv výměna oken byla technicky náročná neboť se jednalo o starší dřevostavbu, kde pravý úhel je téměř nevšedním úkazem, zaměstnanci firmy Apis si poradili se vším s vysokou profesionalitou, pečlivostí a naprosto dokonale. Již předem jsem vkládal důvěru ve firmu Apis (proto jsem si ji taky vybral) a výsledek ještě předčil mé očekávání.
Autor: Jan Lebeda

Datum: 19.9.2006
Vážení, naše skautské středisko u vás objednalo montáž zdvojených skel na naší chatové základně Chlebské. Zakázka byla provedena velmi kvalitně v požadovaném termínu a bez organizačních problémů. Proto bych chtěl tímto dopisem poděkovat paní Vázlerové za vzorné odborné převzetí zakázky, proměření a posouzení díla, dále montážní četě pana Večerky za perfektní práci a zvládnutí díla. Vámi provedené přesklení v podstatě zvedlo kvalitu ubytovaní na našich chatkách. Ještě jednou děkuji a jsem přesvědčen, že vaši firmu mohu doporučit i jiným skautským střediskům. S pozdravem Jiří Trávníček
Autor: Jiří Trávníček

Datum: 16.6.2006
Dovoluji si zaslat poděkování,které si zaslouží vaši dva pracovníci. Kteří mi realizovali zateplovaní oken.Tak pracovitých,ochotných,odpovědných a zručných lidí si prosím važte,není jich dnes mnoho.Svou práci odvedli vysoce profesionálně.Děkuji že jste si takové pracovníky vybrali.
Autor: Eva Matherová

Datum: 21.3.2006
Musíme konstatovat,že poděkování patří hlavně pracovníkům,kteří prováděli přímo montáž okenních skel na místě.Pracovníci působili klidným a profesionálním dojmem,bylo vidět,že jsou sehraní a svou práci dobře znají,z toho poznatku můžeme říct,že práce byla provedena v odpovídající kvalitě.
Autor: Jiří a Jaroslava Hýlovi

Datum: 17.8.2005
Vážená firmo Apis Děkuji za provedení zateplení oken dne 30.6.2005.Jsem spokojen. Vaši pracovníci ,kteří prováděli zateplení a výměnu,si počínali jako profesionálové ,dbající na kvalitu odvedené práce.Bohužel jsem si nezaznamenal jejich jména ,rozhodně však by si zasloužili patřičné ocenění .
Autor: Ivan Záruba

Datum: 25.7.2005
Vážení v květnu jsme si u vás objednali na zkoušku 4 okna a byli jsme mile překvapeni,jak rychle a dokonale byla práce provedena.Do týdne od objednávky(na výstavišti v Litoměřicích),přijel Váš pracovník,který nás podrobně s následnou montáží seznámil.Samotná montáž zateplení k našemu údivu byla provedena ve velmi krátkém čase,precizním způsobena téměř žádný nepořádek.Naši sousedé si chodí okna prohlížet a jsou šokováni ,jako my,jak jednoduchý tento způsob je.
Autor: Inka Kortusová

Vrata Toors
Zateplení oken Plastová okna Vitráže
Izolace oken

Bezplatná infolinka - 800 100 307